Nasi eksperci

Olaf Lindert

dr n. med. Olaf Lindert

Ginekolog-położnik

23 odpowiedzi

Zadaj pytanie

Doświadczony ginekolog-położnik, zajmuje się endokrynologią ginekologiczną, konsultacjami i leczeniem zaburzeń płodności. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej SP CSK SUM w Katowicach oraz Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku Białej, obecnie przyjmuje pacjentki w Klinice Bocian w Katowicach. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu Fundacji Medycyny Płodu w Londynie (FMF).

Grzegorz Mrugacz

dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności

43 odpowiedzi

Zadaj pytanie

Dyrektor medyczny Klinik Leczenia Niepłodności Bocian. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w położnictwie, ginekologii i leczeniu niepłodności. Były wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, Uniwersytetu w Wiedniu, Uniwersytetu Medycznego oraz Instytutu Biologii Molekularnej w Salzburgu. Często gości w programach telewizyjnych i informacyjnych jako ekspert z zakresu leczenia kobiecej i męskiej niepłodności.

Elwira Jasińska

dr n. med. Elwira Jasińska

Ginekolog-położnik

4 odpowiedzi

Otacza opieką ginekologiczno-położniczą pacjentki w Klinice Bocian w Białymstoku, konsultuje również niepłodne pary. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku z Dyplomem Honorowym Rektora. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu Fundacji Medycyny Płodu w Londynie (FMF) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Bartosz Pietrzycki

dr n. med. Bartosz Pietrzycki

Ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności

9 odpowiedzi

Zadaj pytanie

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie leczenia niepłodności. Przeprowadził tysiące programów in vitro zakończonych sukcesem. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, studiował również na Wydziale Lekarskim (Charité) Uniwersytetu Humboldta w Berlinie i Universitetssykehus Ulleval w Oslo. Posiada certyfikat ultrasonografii płodu FMF oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Zajmuje się leczeniem niepłodnych par w Klinice Bocian w Białymstoku.

Arkadiusz Adamczyk

dr Arkadiusz Adamczyk

Ginekolog - położnik

3 odpowiedzi

Zadaj pytanie

Ginekolog-położnik z powodzeniem zajmujący się diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz prowadzeniem ciąż. Ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Szpitalu Zakonu Bonifraterów w Katowicach. Swoje kwalifikacje nieustannie podwyższa uczestnicząc w kursach i warsztatach specjalistycznych m.in. z zakresu ultrasonografii, zaburzeń jajeczkowania, andrologii i embriologii. Obecnie przyjmuje w Klinice Bocian w Katowicach.

Ireneusz Niedużak

dr Ireneusz Niedużak

Ginekolog - położnik

0 odpowiedzi

Zadaj pytanie

Prowadzi leczenie i konsultacje w kierunku niepłodności w Klinice Bocian w Warszawie. Ukończył Śląską Akademię Medyczną. Wieloletni ordynator oddziału położniczo-ginekologicznego z doświadczeniem akademickim zdobytym w Katedrze Anatomii Śląskiej Akademii Medycznej. Doktor posiada certyfikat Advances in Female Pelvic Surgery: Surgical Skills Masterclass wydany przez School of Surgery Paris Hospital Group.

Elżbieta Potentas

Elżbieta Potentas

Dietetyk

1 odpowiedzi

Zadaj pytanie

Zajmuje się planowaniem indywidualnych dietoterapii osób zdrowych oraz borykających się z chorobami dietozależnymi wykorzystując dodatkowo wiedzę z zakresu ziołolecznictwa. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.


Zadaj pytanie

* Pola obowiązkowe

** Pamiętaj, że internet nie zastąpi prawdziwej opieki medycznej


Zobacz też