Płodna Polka TV

Zdrowie

Anemia w ciąży

Najczęstszą nieprawidłowością spotykaną w badaniach laboratoryjnych u przyszłych mam jest anemia - niedokrwistoś. Jakie są jej przyczyny – tłumaczy dr Elwira Jasińska z Kliniki Bocian, ekspert kampanii „Płodna Polka”.

Zdrowie

Zespół policystycznych jajników (PCOS)

Niejednokrotnie to PCOS odpowiada za problemy z poczęciem dziecka. Ekspert kampanii „Płodna Polka” dr Bartosz Pietrzycki z Kliniki Bocian wyjaśnia na czym polega to schorzenie i jak się je leczy.

Zdrowie

Endometrioza - choroba utrudniająca zajście w ciążę

Często przyczyną niepłodności jest endometrioza. Na czym polega ta choroba, jak się ją diagnozuje i leczy tłumaczy ekspert kampanii „Płodna Polka” dr Bartosz Pietrzycki z Kliniki Bocian.

Styl życia

Katarzyna Burzyńska - ambasadorka kampanii „Płodna Polka”

Prezenterka i dziennikarka Katarzyna Burzyńska mówi o świadomym przygotowaniu się do macierzyństwa. Zachęca kobiety do wykonywania badań diagnostycznych pod kątem oceny swojej płodności.

Styl życia

Aktorka Honorata Witańska zachęca do badań „Pakietu Kobiecego”

Honorata Witańska, aktorka telewizyjna i teatralna, zachęca Polki do udziału w kampanii „Płodna Polka” i do sprawdzenia swojej płodności.

Styl życia

Sylwia Oksiuta z serialu „Szpital” o „Pakiecie Kobiecym”

Aktorka Sylwia Oksiuta mówiąc o profilaktycznych badaniach płodności wspomina o świadomym planowaniu macierzyństwa.

Styl życia

Kaja Sosnowska z serialu „Szpital” zachęca do badań „Pakietu Kobiecego”

Kaja Sosnowska w serialu „Szpital” odgrywa rolę ginekologa, ale temat płodności jest jej bliski nie tylko ze względu na postać w którą się wciela.

Styl życia

Rafał Maślak zachęca kobiety do badań

Model, zdobywca tytułu Mister Polski – Rafał Maślak, zachęca zarówno kobiety, jak i mężczyzn do wykonywania kontrolnych badań sprawdzających stan płodności.


Zobacz też