Aktualności

BEZPŁATNE WARSZTATY – PŁODNOŚĆ KOBIET

warsztaty WarszawaKlinika Bocian w Warszawie zaprasza 21 kwietnia 2018r. na bezpłatne warsztaty „Od niepłodności do rodzicielstwa” poświęcone tematom kobiecej płodności. Spotkanie będzie okazją do rozmowy z lekarzem, specjalistą leczenia niepłodności oraz dietetyczką pomagającą parom starającym się o dziecko.
Ciekawe tematy


Na spotkaniu przeznaczonym dla osób starających się o dziecko uczestnicy dowiedzą się m.in.:

- Kiedy warto zbadać swoją płodność?

- Co może znacznie utrudnić zajście w ciążę?

- Od czego zacząć diagnostykę płodności?

- Jak pokonać niepłodność? – mniej i bardziej zaawansowane metody leczenia

- Co jeść starając się o dziecko?

- Jak odpowiednia dieta może pomóc w leczeniu niepłodności?

- Jak walczyć z wrogami płodności - nadwagą i niedowagą?

- Kiedy zwrócić się do dietetyka o pomoc?


Doświadczeni eksperci


Warsztaty poprowadzą dr Ireneusz Niedużak, ginekolog-położnik, specjalista leczenia niepłodności oraz Elżbieta Potentas, dietetyk. Uczestnicy będą mogli swobodnie zadawać pytania w grupie, jak również zasięgnąć opinii specjalistów w indywidualnej rozmowie.


Bezpłatne badania AMH


Każda z uczestniczek warsztatów otrzyma dodatkowo zaproszenie na bezpłatne badanie AMH. Oznaczenia poziomu hormonu anty-Müllerowskiego stosuje się dla oceny rezerwy jajnikowej.


Zapisy


Zapraszamy 21 kwietnia 2018 r. (sobota) na godz. 15.00 do Kliniki Bocian w Warszawie przy ul. Stawki 2A - spotkanie potrwa około 2 godzin, zakończy je zwiedzanie kliniki leczenia niepłodności. Żeby wziąć udział w warsztatach należy wcześniej zapisać się telefonicznie w Klinice Bocian w Warszawie dzwoniąc pod nr 22 300 50 90. Liczba miejsc jest ograniczona!

Komentarze(0)


Zobacz też