Aktualności

Akcja „Płodne Dni” za nami!

dniplodneW czerwcu odbył się ostatni dzień akcji „Płodne Dni”, podczas którego diagnozowały swoją płodność, wykonując bezpłatnie badania „Pakietu Kobiecego” w jednej z warszawskich klinik. W odpowiedzi na duże zainteresowanie akcją, inicjatorzy kampanii zorganizowali konkurs, w którym można wygrać voucher na badania.

Pierwsze efekty kampanii „Płodna Polka” są już widoczne. Dzięki dniom bezpłatnych badań, wiele kobiet dowiedziało się, przez jak długo będą mogły zostać mamami. Inicjatywa Fundacji „Nadzieja dla zdrowia” z pomocą materiałów, które opracowuje oraz organizowanych akcji, skutecznie edukuje Polki w tematach związanych z ciążą.

Odzew społeczeństwa na kampanię jest bardzo duży. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy znacząco wzrosła ilość pań zgłaszających się do naszej Kliniki na badania „Pakietu Kobiecego”. Dostajemy wiele pytań od kobiet, które po przeczytaniu danych raportu „Płodna Polka”, zaczęły interesować się swoją płodnością. Cieszę się, że kampania spełnia swój główny cel – podnosi świadomość Polek w zakresie konieczności wykonywania badań diagnozujących gospodarkę hormonalną. Pozwoli to skuteczniej walczyć z problemem niepłodności wśród polskich par, który jest bardzo niepokojący - mówi dr Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Kliniki Leczenia Niepłodności „Bocian”.

Kolejną szansą na bezpłatne wykonanie „Pakietu Kobiecego” jest wzięcie udziału w konkursie. By to zrobić należy przesłać na adres konkurs@plodnapolka.pl zdjęcie lub nie dłuższy niż 30 sekundowy film zachęcający kobiety do wykonania tych badań. Forma przekazu jest dowolna – może to być wypowiedź, film fabularyzowany, czy prezentacja zdjęciowa z podkładem muzycznym.

Co dwa tygodnie jest do wygrania pięć ?Pakietów Kobiecych?. Konkurs trwa do 4 sierpnia 2014 r.

Komentarze(0)


Zobacz też